probowka
logo
Home arrow Blog arrow MZZTAM przyłącza się do ogólnopolskiego protestu
17.09.2021.
MZZTAM przyłącza się do ogólnopolskiego protestu
Redaktor: pisarz   
24.02.2008.
10-05-2006 r.

MZZTAM przyłącza się do ogólnopolskiego protestu pracowników ochrony zdrowia w dniu 10 maja 2006r. połączonego z manifestacją w Warszawie.


Termin protestu związany jest z planowaną na ten dzień debatą
sejmową dotyczącą służby zdrowia.
Pracownicy pozostający w miejscu pracy, pracują jak na ostrym dyżurze i ubrani na czarno. Pozostali biorą urlopy lub urlopy na żądanie. Placówki pozostają oplakatowane i oflagowane, tak jak było to 7 kwietnia 2006r.
Zarząd zobowiązuje wszystkich członków Związku do czynnego udziału w obu formach protestu.

Trasa, którą mają przejść manifestanci w dniu 10 maja br. godz.12.00 - zbiórka na Placu Zamkowym, następnie przejście ulicami: Krakowskie Przedmieście, Traugutta, Czackiego i Świętokrzyską pod Ministerstwo Finansów, przejście ulicą Nowy Świat, przez Plac Trzech Krzyży i ulicą Wiejską pod Sejm RP i następnie przejście ulicą Piękną i Alejami Ujazdowskimi pod Kancelarię Rady Ministrów.

Wszyscy chcący uczestniczyć w manifestacji w Warszawie, proszeni są o kontakt z przewodniczącą, tel.506389818 lub mail - Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2021 Międzyzakładowy Związek Zawodowy Techników Analityki Medycznej
.